Duvardan Duvara Halı Yıkama

Duvardan Duvara Halı Yıkama


Duvardan Duvara Halı Yıkama

Yaz-Kış Duvardan Duvara Sabit halılarınız için en üstün, en temiz, en sağlıklı halı yıkama yöntemini geliştirmiştir. Yaz-Kış 2005 yılından beri evlerin daha sağlıklı, daha mutlu bir ortam olması için sürekli yenilik yapmıştır. Ve bu sayede duvardan duvara halı yıkama da ve diğer verdiğini hizmetlerde dünya lideri konuma gelmiştir. Profesyonel halı yıkamada en son teknoloji ekipmanlarını ve en doğal solüsyonu The Natural’i kullanır. Yaz-Kış’ın geliştirdiği yöntem ile suyun halıların altına geçmesi önlenmektedir. Buda küf ve mantar oluşma,bakteri üremesi, kötü koku çıkarması, lekelerin tekrar kusma problemini ortadan kalkmıştır.

Yaz-Kış’ın profesyonel Sıcak Karbonatlı Eksraksiyon (SKE) patentli duvardan duvara halı yıkama yöntemi halının en derinine kadar işler. Sonrasında kir ve lekeleri yüzeye iter geriye gerçekten derinlemesine tertemiz bir halı bırakır. SKE sistemimizde kullandığımız ana solüsyonumuz The Natural milyonlarca küçük baloncuk çıkararak kirlerin halının ipliklerinden sökülmesini ve yukarı doğru halının yüzeyine itilmesini sağlar. Ve böylelikle diğer halı yıkama firmalarında olduğu gibi kir ve lekeler halının dibine itilmez yukarı itilir. Daha sonra güçlü vakumlama özellikli ekipmanımızla yüzeye itilen kir ve lekeler çekilir, geriye tertemiz bir halı kalır.

 chem dry duvardan duvar halı yıkama çocuklar halıda

Yaz-Kış diğer halı yıkamacıların yaptığı gibi kuruyunca kiri
çeken sabun, deterjan, şampuan kullanmaz. Tamamen doğal özünde karbonat olan solüsyonunu kullanır. bu da halıların daha uzun süre 2-3 katına kadar daha temiz kalmasını sağlar. The Natural olan solüsyonumuz o kadar doğaldırki içilebilir seviyededir. birçok kurum ve kuruluştan çevre dostu yeşil sertifikası ve onay mührünü kazanmıştır. Amerika’da alması kolay olmayan FDA’dan ve Halı ve Kilim Enstitüsünden Platinyum onay mührünü hak etmiştir. Birçok duvardan duvara halı üreticisi fabrika Yaz-Kış’ı tavsiye etmektedir. Halılarını Yaz-Kış’a yıkatanlar %95 gibi çok yüksek bir oranda tekrar Yaz-Kış’ı tercih etmektedir. Buda Müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet verdiğinin kanıtıdır.